Ieşeanca dispărută acum câteva zile, găsită înecată în lacul Izvorul Muntelui din Neamţ. Femeia, notar public, s-a sinucis deoarece a fost condamnată la închisoare

Ieşeanca dispărută acum câteva zile, găsită înecată în lacul Izvorul Muntelui din Neamţ. Femeia, notar public, s-a sinucis deoarece a fost condamnată la închisoare

Femeia din Iaşi, notar public, dată dispărută în urmă cu câteva zile, a fost găsită moartă în lacul Izvorul Muntelui, din judeţul Neamţ. Anchetatorii au stabilit că este vorba despre o sinucidere, în biletul de adio către cei doi copii ea spunând că nu poate accepta faptul că a fost condamnată la opt ani de închisoare.

Recomandările editorilor