Iaşi: Patronii de localuri au arborat tricolorul în aşteptarea meciului; studenţii pot vedea partida pe un ecran în complexul T. Vladimirescu

Zeci de şoferi din Iaşi au circulat, vineri, pe străzile municipiului cu steaguri pe maşini, în timp ce patronii de localuri au arborat drapelul naţional la intrare, înaintea meciului România - Franţa de la Paris, partida putând fi vizionată de studenţii ieşeni pe un ecran de 15 metri pătraţi, montat în complexul Tudor Vladimirescu.

Recomandările editorilor
Ultima oră