Arlauskis: Din septembrie voi evolua în Arabia Saudită, la Al-Shabab

Arlauskis: Din septembrie voi evolua în Arabia Saudită, la Al-Shabab

Portarul lituanian Giedrus Arlauskis a declarat, marţi, că din septembrie va evolua în Arabia Saudită, la echipa Al-Shabab.

"Nu mai sunt jucătorul echipei CFR Cluj. Din septembrie voi evolua în Arabia Saudită, la Al-Shabab", a declarat Arlauskis, la Digisport.

În vârstă de 32 de ani, Arlauskis evolua la CFR din 2017. El a mai jucat în România la Unirea Urziceni şi Steaua.

 

viewscnt

Articolul de mai sus este destinat exclusiv informării dumneavoastră personale. Dacă reprezentaţi o instituţie media sau o companie şi doriţi un acord pentru republicarea articolelor noastre, va rugăm să ne trimiteţi un mail pe adresa abonamente@news.ro.

Află mai multe despre
Recomandările editorilor
Ultima oră