Iaşi: Cele trei persoane care au ajuns la spital în urma exploziei soldate cu doi morţi şi 11 răniţi, în continuare internate

Iaşi: Cele trei persoane care au ajuns la spital în urma exploziei soldate cu doi morţi şi 11 răniţi, în continuare internate
FOTO: Inquam Photos/Liviu Chirica

Cele trei persoane care luni seara au ajuns la spital în urma exploziei din municipiul Iaşi, ce s-a soldat cu moartea a două persoane şi rănirea altor 11, sunt în continuare internate în spital. Medicii spun că toate sunt în stare stabilă, dar că pot apărea complicaţii pe fondul vârstei lor înaintate.

Recomandările editorilor
Ultima oră