Liderul PNL Iaşi, Marius Bodea, şi-a dat demisia la trei săptămâni după ce a fost numit în funcţie

Liderul filialei judeţene Iaşi a PNL, Marius Bodea, şi-a anunţat demisia, luni, la trei săptămâni după ce a fost numit în funcţie, motivând că îi lipseşte puterea de a face compromisuri, iar în plus PNL Iaşi ”nu este o filială ce trebuie ţinută de mână”.

Recomandările editorilor
Ultima oră