Cioloş despre demisia Aurei Răducu: Am discutat săptămâna trecută şi am convenit să luăm această decizie

Cioloş despre demisia Aurei Răducu: Am discutat săptămâna trecută şi am convenit să luăm această decizie

Premierul Dacian Cioloş a declarat, luni, la Iaşi, în legătură cu demisia Aurei Răducu de la conducerea Ministerului Fondurilor Europene, că a avut o discuţie săptămâna trecută cu aceasta în acest sens şi că au convenit să ia această decizie. Cioloş mai spune că probabil marţi va face o nouă propunere pentru acest post.

Recomandările editorilor
Ultima oră