Candidatul independent la Primăria Iaşi l-a reclamat la DNA pe Mihai Chirica, viceprimar cu atribuţii de primar şi candidatul PSD

Candidatul independent la Primăria Iaşi Andrei Postolache a anunţat că l-a reclamat la DNA pe Mihai Chirica, viceprimar cu atribuţii de primar al municipiului şi candidat din partea PSD, pentru abuz în serviciu, pe motiv că foloseşte în campania electorală un material video realizat în 2015 din bani publici.

Recomandările editorilor
Ultima oră