Băsescu: Nu poţi intra în competiţie şi să-ţi propui locul doi sau trei.Trebuie plecat de la mentalitatea învingătorului

Băsescu: Nu poţi intra în competiţie şi să-ţi propui locul doi sau trei.Trebuie plecat de la mentalitatea învingătorului

Liderul PMP, Traian Băsescu, le-a cerut candidaţilor partidului pentru primăriile din judeţul Iaşi să intre în campanie cu mentalitatea învingătorului, nu cu gândul să ocupe locul doi sau trei, dând exemplul său din 2000, când a intrat târziu în bătălia pentru primăria Bucureşti şi a câştigat-o.

Recomandările editorilor
Ultima oră