Prorectorul UMF Iaşi, condamnat la trei ani de închisoare cu suspendare pentru luare de mită; ar fi primit o tavă de argint şi un ceainic pentru înscrierea unui student

Prorectorul UMF Iaşi, condamnat la trei ani de închisoare cu suspendare pentru luare de mită; ar fi primit o tavă de argint şi un ceainic pentru înscrierea unui student

Prorectorul Universităţii de Medicină şi Farmacie din Iaşi a fost condamnat, joi, la trei ani de închisoare cu suspendare, pentru luare de mită, după ce ar fi primit o tavă de argint şi un ceainic pentru înscrierea unui student străin la facultatea de Medicină din Iaşi.

Recomandările editorilor