Un şofer al regiei ieşene de transport a leşinat din cauza căldurii, în timp ce conducea un autobuz; nu au fost călători răniţi

Un şofer al regiei ieşene de transport a leşinat din cauza căldurii, vineri după-amiază, în timp ce conducea un autobuz, însă nu au fost călători răniţi, întrucât autovehiculul era oprit într-o staţie.

Recomandările editorilor
Ultima oră