Poliţiştii ieşeni fac anchetă după ce două grupări rivale din Sineşti s-au bătut într-o şcoală provocând distrugeri

Poliţiştii anchetează împrejurările în care o şcoală din localitatea ieşeană Sineşti a fost vandalizată, după ce membrii a două grupări rivale din comună s-au bătut în unitatea de învăţământ, 13 ferestre fiind sparte, iar două dulapuri distruse.

Recomandările editorilor
Ultima oră