Iaşi: Bărbatul internat în urma incendiului soldat cu moartea soţiei şi a doi copii, păzit de poliţişti

Bărbatul internat în urma incendiului din comuna ieşeană Voineşti, soldat cu moartea soţiei şi a doi copii ai săi, este conştient, dar va rămâne în spital cel puţin o săptămână, fiind păzit de poliţişti, întrucât există suspiciunea că a incendiat intenţionat casa.

Recomandările editorilor
Ultima oră