Iaşi: Băiat de 17 ani, internat la Psihiatrie după ce s-a rănit la gât cu o lamă, în incinta unui liceu, deoarece o fată nu i-a dat atenţie

Iaşi: Băiat de 17 ani, internat la Psihiatrie după ce s-a rănit la gât cu o lamă, în incinta unui liceu, deoarece o fată nu i-a dat atenţie
FOTO: Inquam Photos / Cornel Putan

Un băiat în vârstă de 17 ani a ajuns, luni, la Spitalul de Copii din Iaşi, iar ulterior a fost transferat la Psihiatrie, după ce s-a tăiat cu o lamă în zona gâtului, în incinta unui liceu din municipiu, deoarece o elevă nu i-a acordat atenţie.

Recomandările editorilor