Pompierii au lucrat mai bine de două ore pentru a scoste din pământ trupul muncitorului surprins de surparea unui mal în timp ce lucra la realizarea unei reţele de canalizare în localitatea argeşeană Bogaţi.
ISU Argeş anunţă, marţi seară, că trupul muncitorului surprins de surparea unui mal de pământ a fost scos complet după mai bine de două ore.
Bărbatul a fost predat echipajului Serviciului de Ambilanţă, care a declarat decesul.
Bărbatul a fost surprins de un mal de pământ în timp ce lucra la realizarea unei reţele de canalizare în localitatea argeşeană Bogaţi.
Bărbatul a fost găsit la o adâncime de trei metri, dar nu avea funcţii vitale. Pentru a scoate complet trupul din pămând au intervenit mai multe echipaje.




























