Superliga: Florin Andrei va arbitra meciul Dinamo – FC Argeş

Superliga: Florin Andrei va arbitra meciul Dinamo – FC Argeş

Arbitrul Florin Andrei va conduce la centru meciul Dinamo – FC Argeş, care se va disputa duminică, de la ora 19.00, în etapa a opta a play-off-ului Superligii.

Florin Andrei va fi ajutat la cele două linii de Valentin Avram şi Alexandru Vodă.

În camera VAR se vor afla Adrian Viorel Cojocaru şi Vasile Marinescu, arbitru de rezervă va fi Iuliana Demetrescu, iar observator Sorin Boca.

În play-out, va avea loc duminică partida FC Botoşani – Petrolul, de la ora 16.00.

Brigada de la acest joc:

Arbitri: Szabolcs Kovacs – Mircea Mihail Grigoriu, George Florin Neacşu – Gabriel Mihuleac

Arbitri VAR: Sebastian Colţescu, Ovidiu Artene

Observator: Vladimir Urzică

viewscnt

Articolul de mai sus este destinat exclusiv informării dumneavoastră personale. Dacă reprezentaţi o instituţie media sau o companie şi doriţi un acord pentru republicarea articolelor noastre, va rugăm să ne trimiteţi un mail pe adresa abonamente@news.ro.

Află mai multe despre
Recomandările editorilor