Simona Halep a fost prezentă la unul dintre concertele Andre Rieu din BT Arena, de la Cluj-Napoca, şi s-a declarat încântată de faptul că a avut ocazia de a-l vedea live pe maestrul Gheorghe Zamfir pe scenă.

Distribuie pe Facebook Distribuie pe X Distribuie pe Email

“Un vis devenit realitate!

Pentru prima dată, am avut bucuria şi onoarea de a-l vedea live pe Maestrul Gheorghe Zamfir, alături de inconfundabilul André Rieu.

Momentele acestea nu se pot descrie în cuvinte — doar trăite!

Respect şi admiraţie fără margini pentru Maestrul care a dus sunetul naiului românesc pe cele mai mari scene ale lumii.

BT Arena

Cluj”, a notat Halep în social media, postând şi filmuleţe de la concert.

 

Săptămâna aceasta, începând de marţi şi până sâmbătă, celebrul violonist şi dirijor André Rieu a revenit pe scena BTarena pentru o serie de cinci concerte consecutive, toate sold out.

 

viewscnt
Urmărește-ne și pe Google News

Articolul de mai sus este destinat exclusiv informării dumneavoastră personale. Dacă reprezentaţi o instituţie media sau o companie şi doriţi un acord pentru republicarea articolelor noastre, va rugăm să ne trimiteţi un mail pe adresa abonamente@news.ro.