Ionuţ Coza arbitrează meciul Dinamo - FC Argeş

Ionuţ Coza arbitrează meciul Dinamo - FC Argeş

Arbitrul Ionuţ Coza a fost delegat la centru la meciul FC Dinamo - FC Argeş din etapa a XXVII-a a Ligii I

Arbitrii meciurilor de luni sunt următorii:

Ora 17.30 FC Botoşani - Sepsi Sfântu Gheorghe

Arbitri: Andrei Chivulete - Bogdan Gheorghe şi Andrei Constantinescu - Iulian Dima;

Observator de arbitri: Florin Hincu.

Ora 20.30 FC Dinamo - FC Argeş

Arbitri: Ionuţ Coza - Mircea Grigoriu şi Marius Badea - Eduard Ioniţă;

Observator de arbitri: Corneliu Fecioru.

viewscnt

Articolul de mai sus este destinat exclusiv informării dumneavoastră personale. Dacă reprezentaţi o instituţie media sau o companie şi doriţi un acord pentru republicarea articolelor noastre, va rugăm să ne trimiteţi un mail pe adresa abonamente@news.ro.

Află mai multe despre
Recomandările editorilor
Ultima oră