Arbitrul Ionuţ Coza a fost delegat la centru la meciul FC Dinamo - FC Argeş din etapa a XXVII-a a Ligii I
Arbitrii meciurilor de luni sunt următorii:
Ora 17.30 FC Botoşani - Sepsi Sfântu Gheorghe
Arbitri: Andrei Chivulete - Bogdan Gheorghe şi Andrei Constantinescu - Iulian Dima;
Observator de arbitri: Florin Hincu.
Ora 20.30 FC Dinamo - FC Argeş
Arbitri: Ionuţ Coza - Mircea Grigoriu şi Marius Badea - Eduard Ioniţă;
Observator de arbitri: Corneliu Fecioru.




























