Bilaşco spune că Arlauskis va juca gratis la CFR Cluj până la vară

Bilaşco spune că Arlauskis va juca gratis la CFR Cluj până la vară

Marius Bilaşco, oficial al CFR Cluj, a declarat sâmbătă seară, la Digi Sport, că Giedrius Arlauskis a revenit la echipa clujeană, pentru care va juca gratis, până la vară.

“Arlauskis va fi jucătorul nostru până în vară. A acceptat să joace gratis. Puţini ar fi făcut gestul pe care l-a făcut el”, a spus Bilaşco.

Arlauskis a mai jucat la CFR Cluj în perioada august 2017 – august 2020.

Formaţia CFR Cluj a învins, sâmbătă seară, în deplasare, cu scorul de 1-0, echipa UTA Arad, într-un meci din etapa a XXVI-a a Ligii I, arbitrat de Adrian Cojocaru. Golul a fost marcat de Vinicius, în minutul 68.

 

viewscnt

Articolul de mai sus este destinat exclusiv informării dumneavoastră personale. Dacă reprezentaţi o instituţie media sau o companie şi doriţi un acord pentru republicarea articolelor noastre, va rugăm să ne trimiteţi un mail pe adresa abonamente@news.ro.

Recomandările editorilor
Ultima oră