Primarul Capitalei Nicuşor Dan a anunţat că de luni circul noile tramvaie pe linia 21, iar până la finalul anului, vor fi introduse 12 astfel de tramvaie, „pentru ca locuitorii cartierului Colentina să beneficieze de transport public modern”.
El a adăugat că pe această linie vor fi introduse treptat, până la finalul anului, 12 astfel de tramvaie, „pentru ca locuitorii cartierului Colentina să beneficieze de transport public modern”.




























