Mihai Stoica, eliberat condiţionat după ce a executat aproape doi ani din pedeapsa primită în dosarul transferurilor de jucători

Mihai Stoica, eliberat condiţionat după ce a executat aproape doi ani din pedeapsa primită în dosarul transferurilor de jucători
Foto: Inquam Photos/Ovidiu Micsik

Tribunalul Ilfov a decis definitiv, luni, ca Mihai Stoica să fie eliberat condiţionat, fostul manager al FC Steaua urmând să plece din Penitenciarul Jilava după ce a ispăşit aproape doi ani din pedeapsa de trei ani şi şase luni de închisoare primită în dosarul transferurilor de jucători.

Recomandările editorilor