Liberalii ieşeni îi acuză de dispreţ la adresa locuitorilor oraşului pe consilierii locali PSD după ce au boicotat şedinţa CL

Liberalii ieşeni îi acuză de dispreţ la adresa locuitorilor municipiului pe consilierii locali ai PSD, după ce şedinţa extraordinară de consiliu pe tema achiziţionării de autobuze nu s-a mai putut ţine din lipsă de cvorum, PSD, ALDE şi PMP boicotând reuniunea.

Recomandările editorilor
Ultima oră