Iaşi: Femeie internată în stare gravă în spital după ce a fost atacată de aproximativ 15 câini fără stăpân, într-o pădure de la marginea oraşului

Iaşi: Femeie internată în stare gravă în spital după ce a fost atacată de aproximativ 15 câini fără stăpân, într-o pădure de la marginea oraşului

O femeie în vârstă de 50 de ani din Iaşi este internată în stare gravă la Spitalul ”Sfântul Spiridon” din municipiu, după ce a fost atacată de aproximativ 15 câini fără stăpân, într-o pădure de la marginea oraşului.

Recomandările editorilor