Iaşi: Cei 28 de elevi care au obţinut media 10 la examenele naţionale, premiaţi de Primărie şi Inspectoratul Şcolar

Iaşi: Cei 28 de elevi care au obţinut media 10 la examenele naţionale, premiaţi de Primărie şi Inspectoratul Şcolar
FOTO: Primăria Iaşi

Cei 28 de elevi ieşeni care au obţinut media 10 la Evaluarea Naţională şi Bacalaureat au fost premiaţi, marţi, de Primăria Iaşi şi Inspectoratul Şcolar Judeţean, ei primind câte un E-Book Reader, o diplomă şi o coroniţă.

Recomandările editorilor
Ultima oră