Hexi Pharma şi-a cerut insolvenţa din cauza unei datorii de 23,5 milioane lei

Hexi Pharma şi-a cerut insolvenţa din cauza unei datorii de 23,5 milioane lei
Hexi Pharma şi-a cerut insolvenţa din cauza unei datorii de 23,5 milioane lei (Foto: Inquam Photos / Octav Ganea)

Firma Hexi Pharma şi-a cerut insolvenţa din cauza unei datorii de 23,5 milioane lei, judecătorii Tribunalul Bucureşti urmând să discute cererea în 17 mai.

Recomandările editorilor
Ultima oră