Liderul PNL Nicolae Ciucă a urat tuturor celor care îşi serbează onomastica sâmbătă, de Sfânta Parascheva, sănătate şi bucurii alături de familie.
”O prăznuim astăzi pe Sfânta Cuvioasă Parascheva, ocrotitoarea Moldovei, amintindu-ne învăţămintele sale despre milostenie şi iubire faţă de semeni, despre smerenie şi credinţă. Tuturor celor care îşi serbează onomastica le urez sănătate şi bucurii alături de familie”, a scris Ciucă pe Facebook.
Ciucă s-a aflat vineri seară la Iaşi, unde are loc pelerinajul de sfânta Parascheva.
30 iulie - Maraton Profit News TV - Inteligența Artificială în Economie
![viewscnt](http://viewscnt.1616.ro/c.gif?id=21347012&pid=2701)
Articolul de mai sus este destinat exclusiv informării dumneavoastră personale. Dacă reprezentaţi o instituţie media sau o companie şi doriţi un acord pentru republicarea articolelor noastre, va rugăm să ne trimiteţi un mail pe adresa abonamente@news.ro.