Şefa Judecătoriei Sfântu Gheorghe, acuzată că a luat mită 10.000 de lei, a fost reţinută

Şefa Judecătoriei Sfântu Gheorghe, acuzată că a luat mită 10.000 de lei, a fost reţinută

Preşedintele Judecătoriei Sfântu Gheorghe, Elena Poiană, a fost reţinută de procurorii DNA Alba-Iulia, care o acuză că a luat mită 10.000 de lei de la două persoane judecate pentru tâlhărie ca să le scape de arestul preventiv.

Recomandările editorilor
Ultima oră