Primarul şi fostul viceprimar din Videle, trimişi în judecată pentru că ar fi luat mită de la un om de afaceri

Procurorii DNA i-au trimis în judecată, sub control judiciar pe cauţiune, pe Florin Marius Nedelcu, fost viceprimar al oraşului Videle, acuzat de luare de mită şi pe Nicolae Bădănoiu, primarul oraşului Videle, acuzat de complicitate la luare de mită.

Recomandările editorilor
Ultima oră