Nichita, eliberat din arest, spune că nu doreşte nimănui clipele prin care a trecut şi că acum nu îl preocupă revenirea în politică

Nichita, eliberat din arest, spune că nu doreşte nimănui clipele prin care a trecut şi că acum nu îl preocupă revenirea în politică
Nichita, eliberat din arest (Foto: Inquam Photos / Liviu Chirca)

Primarul suspendat al municipiului Iaşi, Gheorghe Nichita, eliberat din arest preventiv şi plasat în arest la domiciliu, a declarat, joi noapte, când a ajuns la vila sa din Copou, că nu doreşte nimănui clipele prin care a trecut el, adăugând că, deocamdată, nu îl preocupă revenirea în viaţa politică.

Recomandările editorilor
Ultima oră