Fostul şef de cabinet al ex-ministrului de Interne Cristian David: Am lăsat geanta cu 500.000 de euro menajerei

Fostul şef de cabinet al ex-ministrului de Interne Cristian David: Am lăsat geanta cu 500.000 de euro menajerei

Denunţătorul fostului ministru de Interne Cristian David a susţinut, marţi, în faţa judecătorilor de la instanţa supremă, că a dus la casa demnitarului o geantă sport în care se aflau 500.000 de euro şi i-a lăsat menajerei deoarece ministrul era la baie şi nu putea fi deranjat.

Recomandările editorilor
Ultima oră