Bica: Am intrat în polemici cu Berbeceanu şi l-am poftit afară. A înregistrat discuţia deşi biroul meu era clasificat

Bica: Am intrat în polemici cu Berbeceanu şi l-am poftit afară. A înregistrat discuţia deşi biroul meu era clasificat
Bica: Am intrat în polemici cu Berbeceanu şi l-am poftit afară. A înregistrat discuţia deşi biroul meu era clasificat (Foto: Inquam Photos / Octav Ganea)

Fosta şefă a DIICOT, Alina Bica, audiată miercuri, în calitate de martor, în dosarul comisarului şef Traian Berbeceanu, a relatat întâlnirea avută cu acesta şi s-a arătat deranjată de faptul că el a înregistrat-o în biroul ei clasificat clasa I.

Recomandările editorilor
Ultima oră