Un deţinut de la PMS Iaşi a încercat să se sinucidă după ce a înghiţit medicamente şi s-a tăiat cu lama. El a fost dus la spital

Un deţinut de la PMS Iaşi a încercat să se sinucidă după ce a înghiţit medicamente şi s-a tăiat cu lama. El a fost dus la spital
Un deţinut de la PMS Iaşi a încercat să se sinucidă după ce a înghiţit medicamente şi s-a tăiat cu lama

Un deţinut încarcerat la Penitenciarul de Maximă Siguranţă din Iaşi a încercat să se sinucidă, fiind transportat la spital, după ce a înghiţit mai multe medicamente şi s-a tăiat cu o lamă pe braţe.

Recomandările editorilor
Ultima oră