Doi copaci au căzut, miercuri, peste patru maşini în staţiunea Predeal, iar pompierii au intervenit pentru degajarea acestora. NU s-au înregistrat victime în urma incidentului.
ISU Braşov a a intervenit, miercuri, pentru degajarea a doi copaci care au căzut peste patru autoturisme.

Incidentul s-a produs în staţiunea Predeal, pe strada Trei Brazi, iar pompierii au intervenit cu o autospecială din cadrul Secţiei de Pompieri Predeal. De asemenea, la locul intervenţiei s-a deplasat o echipă de la Electrica.

În urma incidentului nu s-au înregistrat victime.




























