Iaşi: Protestul transportatorilor s-a încheiat; la acţiune au participat şi 30 de camionagii care nu aveau voie să intre în oraş

Iaşi: Protestul transportatorilor s-a încheiat; la acţiune au participat şi 30 de camionagii care nu aveau voie să intre în oraş

Protestul transportatorilor din Iaşi, care a durat aproximativ o oră jumătate si s-a desfăşurat în faţa Prefecturii, s-a încheiat la scurt timp după ce 30 de camionagii care au participat la acţiunea de pe şoseaua de centură au intrat în oraş, deşi nu aveau autorizaţie, şi au blocat, în drum spre Prefectură, o intersecţie importantă.

Recomandările editorilor
Ultima oră