Superliga: Oţelul Galaţi s-a despărţit de Vadik Murria Soriano

Superliga: Oţelul Galaţi s-a despărţit de Vadik Murria Soriano
FOTO: ascotelul.ro

Clubul Oţelul Galaţi a anunţat, miercuri seară, că s-a despărţit de fundaşul Vadik Murria Soriano.

“Oţelul Galaţi anunţă că a ajuns la un acord de încetare amiabilă a relaţiilor contractuale cu fundaşul Vadik Murria Soriano. Acesta devenise roş-alb-albastru în vara acestui an”, precizează clubul gălăţean.

Vadim „Vadik” Murria Soriano, în vârstă de 25 de ani, a disputat 11 partide de Superliga şi una în Cupa României.

viewscnt

Articolul de mai sus este destinat exclusiv informării dumneavoastră personale. Dacă reprezentaţi o instituţie media sau o companie şi doriţi un acord pentru republicarea articolelor noastre, va rugăm să ne trimiteţi un mail pe adresa abonamente@news.ro.

Află mai multe despre
Recomandările editorilor
Ultima oră