Mihaela Buzărnescu şi Anna-Lena Friedsam, eliminate în primul tur al probei de dublu de la Monterrey

Mihaela Buzărnescu şi Anna-Lena Friedsam, eliminate în primul tur al probei de dublu de la Monterrey

Perechea Mihaela Buzărnescu/Anna-Lena Friedsam (România/Germania) a fost eliminată în primul tur al probei de dublu a turneului de 250 de puncte de la Monterrey.

Buzărnescu şi Friedsam au fost învinse, marţi, cu scorul de 6-4, 5-7, 10-7, de cuplul slovac Viktoria Kuzman/Anna Karolina Schmiedlova.

Învinsele vor primi un premiu total de 1.750 de dolari şi câte un punct WTA.

viewscnt

Articolul de mai sus este destinat exclusiv informării dumneavoastră personale. Dacă reprezentaţi o instituţie media sau o companie şi doriţi un acord pentru republicarea articolelor noastre, va rugăm să ne trimiteţi un mail pe adresa abonamente@news.ro.

Recomandările editorilor
Ultima oră