Liga 2: CSA Steaua, 3-1 cu FC Bihor. Bucureştenii au revenit de la 0-1

Liga 2: CSA Steaua, 3-1 cu FC Bihor. Bucureştenii au revenit de la 0-1

Formaţia CSA Steaua a învins, miercuri, pe teren propriu, cu scorul de 3-1, echipa FC Bihor, într-un meci din etapa a patra a play-off-ului Ligii 2 Casa Pariurilor.

FC Bihor a deschis scorul prin Tescan, în minutul 3.

Pentru Steaua au înscris Chipirliu ’17, Rubio ’21 şi Lascu ’68.

Tot miercuri, Sepsi Sfântu Gheorghe a remizat, pe teren propriu, scor 1-1, cu echipa FC Voluntari.

Marţi, Corvinul Hunedoara a învins cu 2-0 Chindia Târgovişte.

viewscnt

Articolul de mai sus este destinat exclusiv informării dumneavoastră personale. Dacă reprezentaţi o instituţie media sau o companie şi doriţi un acord pentru republicarea articolelor noastre, va rugăm să ne trimiteţi un mail pe adresa abonamente@news.ro.

Recomandările editorilor
Ultima oră