Trei bulgari au fost arestaţi după ce au copiat cardurile introduse într-un bancomat din Capitală

Trei bulgari au fost arestaţi după ce au copiat cardurile introduse într-un bancomat din Capitală

Trei cetăţeni bulgari au fost arestaţi după ce au copiat date de pe mai multe carduri introduse într-un bancomat din Capitală şi au încercat apoi să părăsească teritoriul României.

Recomandările editorilor
Ultima oră