Martorul Dumitru Dragomir către judecător: Să-i dau în judecată pe Ponta şi pe Băsescu? Doar nu-s tâmpit!

Martorul Dumitru Dragomir către judecător: Să-i dau în judecată pe Ponta şi pe Băsescu? Doar nu-s tâmpit!
Martorul Dumitru Dragomir către judecător: Să-i dau în judecată pe Ponta şi pe Băsescu? (Foto: Inquam Photos / Octav Ganea)

Audiat ca martor în procesul de corupţie privind excluderea Universităţii Craiova din campionat, fostul vicepreşedinte al Federaţiei Române de Fotbal (FRF), Dumitru Dragomir, a susţinut că a fost schimbat din funcţie la cererea lui Traian Băsescu şi a lui Victor Ponta şi a spus că Adrian Mititelu, finanţatorul clubului de fotbal craiovean, "e diabolic".

Recomandările editorilor
Ultima oră