Marian Vanghelie a lipsit de la procesul său, avocatul spune că a fost dus la Spitalul Universitar de Urgenţă Bucureşti după o criză renală

Marian Vanghelie a lipsit de la procesul său, avocatul spune că a fost dus la Spitalul Universitar de Urgenţă Bucureşti după o criză renală
Avocatul Cristian Ene susţine că Marian Vanghelie a fost dus la Spitalul Universitar

Primarul suspendat al Sectorului 5, Marian Vanghelie, a lipsit, miercuri de la procesul în care este acuzat de fapte de corupţie, avocatul acestuia spunând că a luat legătura cu şoferul edilului, care i-a transmis că Vanghelie are o criză renală şi a fost dus la Spitalul Universitar de Urgenţă Bucureşti.

Recomandările editorilor
Ultima oră