Băsescu: O decizie a Curţii Constituţionale privind dezincriminarea abuzului în serviciu nu-mi foloseşte la nimic

Băsescu: O decizie a Curţii Constituţionale privind dezincriminarea abuzului în serviciu nu-mi foloseşte la nimic
Foto: Octav Ganea / Inquam Photos

Fostul preşedinte Traian Băsescu a declarat marţi, la Tribunalul Bucureşti, că o decizie a Curţii Constituţionale privind dezincriminarea abuzului în serviciu nu-i foloseşte la nimic, precizând că a avut zeci de procese privind retrocedări şi nu a pierdut niciunul.

Recomandările editorilor
Ultima oră