Arest la domiciliu pentru Alexandru Ciocâlteu şi Petruţa Lazăr, foşti manageri ai Spitalului "Sfântul Ioan", acuzaţi că au luat mită 3,3 milioane de lei

Tribunalul Bucureşti a decis, vineri, ca Alexandru Ciocâlteu şi Petruţa Lazăr, foşti manageri ai Spitalul "Sfântul Ioan" din Capitală, să fie plasaţi în arest la domiciliu, cei doi fiind acuzaţi de procurorii DNA că au primit mită aproximativ 3,3 milioane de lei.

Recomandările editorilor
Ultima oră