Un autobuz al Regiei de Transport Public Iaşi a luat foc, fără să existe răniţi, fiind al treilea incident în ultimele săptămâni

Un autobuz al Regiei de Transport Public Iaşi a luat foc, fără să existe răniţi, fiind al treilea incident în ultimele săptămâni
FOTO: Florin Ghetau

Un autobuz al Regiei de Transport Public din Iaşi a luat foc, vineri seară, în timpul mersului, iar călătorii aflaţi în mijlocul de transport au fost evacuaţi imediat, fără să existe răniţi, fiind al treilea incident de acest fel petrecut în ultimele săptămâni în municipiu.

Recomandările editorilor