Harghita: Fată de 12 ani la spital după ce a fost atacată de un urs în spatele casei

Harghita: Fată de 12 ani la spital după ce a fost atacată de un urs în spatele casei

O fată de 12 ani din judeţul Harghita a ajuns, joi, la spital, după ce a fost atacată de un urs în spatele casei, oamenii plângându-se că urşii coboară din ce în ce mai des în zonele locuite în căutare de hrană şi nu numai noaptea, ci şi ziua.

Recomandările editorilor
Ultima oră