Fostul ministru social-democrat Bogdan Ivan ar fi fost implicat, joi seară, într-un accident rutier produs în municipiul Bistriţa.
Potrivit unor surse oficiale, fostul ministru Bogdan Ivan s-ar fi aflat, joi, la volanul unui autoturism şi ar fi fost implicat într-un accident rutier în apropierea Primăriei Bistriţa.
Se pare că în maşină se afla şi soţia politicianului, fără ca cineva să fie rănit.
Ivan ar fi intrat cu maşina într-un autobuz, care circula regulamentar.
Pentru că nu s-au înregistrat victime şi nici pagube la infrastructura stradală, cei doi şoferi au avut posibilitatea de a încheia o constatare amiabilă.




























