Bihor - Accident în care a fost implicată o ambulanţă SMURD. pe DN 19, în localitatea Biharia. O persoană a fost rănită

Bihor - Accident în care a fost implicată o ambulanţă SMURD. pe DN 19, în localitatea Biharia. O persoană a fost rănită

O persoană a fost rănită în urma unui accident în care au fost implicate o ambulanţă SMURD şi un autoturism, produs luni, pe DN 19, în localitatea Biharia, din judeţul Bihor.

"Pe DN 19, în localitatea Biharia, judeţul Bihor, s-a produs un accident rutier în care au fost implicate un autoturism şi o ambulanţă SMURD", informează Centrul INFOTRAFIC din Inspectoratul General al Poliţiei Române.

În urma impactului, o persoană a fost rănită, fiind transportată la spital.

Circulaţia rutieră se desfăşoară pe un singur fir, alternativ, dirijat, valorile de trafic fiind în uşoară creştere.

Normalizarea circulaţiei în zonă este estimată pentru ora 9.00.

viewscnt

Articolul de mai sus este destinat exclusiv informării dumneavoastră personale. Dacă reprezentaţi o instituţie media sau o companie şi doriţi un acord pentru republicarea articolelor noastre, va rugăm să ne trimiteţi un mail pe adresa abonamente@news.ro.

Află mai multe despre
Recomandările editorilor
Ultima oră