Fiscul a dat amenzi şi a confiscat mărfuri în valoare totală de 7,35 milioane de lei în februarie, după ce a controlat peste 1.800 de comercianţi

Fiscul a dat amenzi şi a confiscat mărfuri în valoare totală de 7,35 milioane de lei în februarie, după ce a controlat peste 1.800 de comercianţi

Structurile antifraudă din cadrul Fiscului au controlat în februarie peste 1.800 comercianţi, pe care i-au amendat cu 5,71 milioane de lei, confiscând totodată marfă în valoare de 1,64 milioane lei, a anunţat marţi Agenţia Naţională de Administrare Fiscală (ANAF).

Recomandările editorilor
Ultima oră