UTA Arad a învins CSM Reşiţa, scor 3-2, în Liga II; Golul victoriei a fost marcat în minutul 90+2

UTA Arad a învins CSM Reşiţa, scor 3-2, în Liga II; Golul victoriei a fost marcat în minutul 90+2

Formaţia CSM Reşiţa a pierdut, scor 2-3, meciul susţinut, duminică, pe teren propriu, în compania echipei UTA Arad, în etapa a XIV-a a Ligii a II-a.

Pentru CSM Reşiţa au marcat Ehmann (47) şi Cioablă (69), iar pentru UTA Arad au înscris Rus (2) şi Romario Moise (23 şi 90+2).

Jocul Campionii FC Argeş – Gloria Buzău se va dsputa luni, iar confruntarea Turris Oltul Turnu Măgurele – Petrolul Ploieşti miercuri, 20 noiembrie.

viewscnt

Articolul de mai sus este destinat exclusiv informării dumneavoastră personale. Dacă reprezentaţi o instituţie media sau o companie şi doriţi un acord pentru republicarea articolelor noastre, va rugăm să ne trimiteţi un mail pe adresa abonamente@news.ro.

Recomandările editorilor
Ultima oră