Superliga: Vladimir Screciu s-a aflat sub control medical după încheierea meciului dintre Universitatea Craiova şi FCSB

Superliga: Vladimir Screciu s-a aflat sub control medical după încheierea meciului dintre Universitatea Craiova şi FCSB

Jucătorul Vladimir Screciu (Universitatea Craiova) a acuzat probleme medicale după partida de duminică seara, împotriva FCSB, din Superligă.

Vladimir Screciu a rămas pe gazon după finalul meciului dintre Universitatea Craiova şi FCSB, jucătorul oltenilor acuzând probleme respiratorii. El a rămas cîteva minute pe teren, apoi a fost dus la ambulanţa prezentă la stadion, unde a primit oxigen.

Medicii au efectuat şi un control de rutină, iar jucătorul a părăsit ambulanţa fără să mai prezinte alte probleme de natură medicală.

 

viewscnt

Articolul de mai sus este destinat exclusiv informării dumneavoastră personale. Dacă reprezentaţi o instituţie media sau o companie şi doriţi un acord pentru republicarea articolelor noastre, va rugăm să ne trimiteţi un mail pe adresa abonamente@news.ro.

Recomandările editorilor
Ultima oră