Superliga, play-out: UTA Arad - Farul Constanţa, scor 0-0

Superliga, play-out: UTA Arad - Farul Constanţa, scor 0-0

Forrmaţia UTA Arad a remizat, duminică, pe teren propriu, scor 0-0, cu echipa Farul Constanţa, într-un meci din etapa a şasea a play-out-ului Superligii.

Cele două echipe au evoluat în următoarele formule:

UTA Arad: Gorcea – Fl. Iacob, Poulolo, Benga, Van Durmen – Odada (Stolnik ’90), Mino Sota – Abdallah, A. Roman (Hrezdac ’90), Ţăroi (Tutu ‘46) – M. Coman (Tzionis ’76). Antrenor: Adrian Mihalcea

Farul: R. Munteanu – Furtado (Maftei ’86), Larie, Gustavo Marins (Sîrbu ’56), Cr. Ganea – Vînă, Dican, Radaslavescu (Goncear ’72)– Alibec, Işfan (Vojtus ’86), Tănasă (Cojocaru ’71). Antrenor: Flavius Stoican

Cartonaşe galbene: Van Durmen ’71 / Larie ’36, Dican ‘86

Arbitri: Istvan Kovacs - Tunyogi Ferencz, George Florin Neacşu - George Cătălin Roman

Camera VAR: Cătălin Popa, Daniel Mitruţi

Observatori: Nicolae Grigorescu, Ioan Bogdan

 

viewscnt

Articolul de mai sus este destinat exclusiv informării dumneavoastră personale. Dacă reprezentaţi o instituţie media sau o companie şi doriţi un acord pentru republicarea articolelor noastre, va rugăm să ne trimiteţi un mail pe adresa abonamente@news.ro.

Recomandările editorilor
Ultima oră