Mesajul selecţionerului Edi Iordănescu de Crăciun: Eu mi-am pus dorinţa...

Mesajul selecţionerului Edi Iordănescu de Crăciun: Eu mi-am pus dorinţa...

Selecţionerul Edward Iordănescu a notat, în mesajul său de Crăciun, postat în social media, că şi-a pus dorinţa pentru 2023, şi anume calificarea la Campionatul European din Germania.

“Crăciun fericit tuturor!!! Eu mi-am pus dorinţa….Germania !! Hai România !! România la Euro 2024”, a scris Iordănescu pe Instagram.

 

Naţionala României va juca în Grupa I în preliminariile Euro 2024, cu Elveţia, Israel, Kosovo, Belarus şi Andorra.

 

viewscnt

Articolul de mai sus este destinat exclusiv informării dumneavoastră personale. Dacă reprezentaţi o instituţie media sau o companie şi doriţi un acord pentru republicarea articolelor noastre, va rugăm să ne trimiteţi un mail pe adresa abonamente@news.ro.

Recomandările editorilor